Tendencijos

Nepagrįstai pamirštas aksesuaras šį sezoną grįžta ant podiumų

Nesate tikra ar dera dėvėti kojines su aukštakulniais? David Longshaw bei Dolce Gabbana atsakė į šį klausimą  savo 2015 pavasario/vasaros kolekcijų pristatymuose. Aukštakulnių bei kojinaičių ar puskojinių derinys gyvuos visą pavasario/vasaros  sezoną.  Ši tendencija puikiai tiks ankstyvam pavasariui, kai jau norite avėti  basutes, bet dar per šalta. Šilta ir stilinga – kas gali būti geriau?! Drąsiai derinkite tiek  lygias, tiek dryžuotas,  tiek gėlių motyvais išmargintas kojinaites.

David Longshaw  pavasaris/vasara 2015

Dolce and Gabbana pavasaris/vasara 2015

Mados pasaulis sprogo po Tom Ford pavasario/vasaros 2015 kolekcijos pristatymo. Prie gausiai disko elementais bei fetiško detalėmis puoštų drabužių jis derina  plonas, juodas, lyg ir niekuo neišsiskiriančias pėdkelnes arba kojines. Tačiau būtent su šiuo aksesuaru pasiektas savimi pasitikinčios, seksualios moters įvaizdis .

Tom Ford pavasaris/vasara 2015

Kad plonos, šilko švelnumo pėdkelnės  yra bene universaliausias  aksesuaras  ir  bus mėgiamas šį sezoną, įrodė Saint Lauren bei Jean Paul Gaultier kolekcijos. Pastarasis, šalia jau minėtos juodos spalvos, siūlo žaismingų spalvų – geltonos,  mėlynos ar raudonos spalvos plonas pėdkelnes. Tuo tarpu Marc Jacobs kolekcijoje vyrauja baltos storos pėdkelnės, derinamos su ryškių spalvų drabužiais.

Saint Lauren pavasaris/vasara 2015

Jean Paul Gaultier pavasaris/vasara 2015

Marc Jacobs pavasaris/vasara 2015

Jei visgi mėgstate raštuotas pėdkelnes, rinkitės subtilias taškuotas. Būtent baltos taškuotos pėdkelnės dominuoja Giamba kolekcijoje. Jei nemėgstate baltų pėdkelnių galite rinktis ir tokio pat rašto juodas.

Giambattista Valli  pavasaris/vasara 2015

Louis Vuitton bei Johnson Hartig kolekcijose vyrauja raštuotos pėdkelnės. Pirmasis siūlo rinktis nėrinius imituojančias juodas pėdkelnes, antrojo modeliai papuošti abstrakčiais raštais. Tiek vienas, tiek kitas dizaineris nebijo eksperimentuoti ir raštuotas pėdkelnes derina su ne mažiau raštuotais drabužiais. O ar Jūs pasiryžtumėte tokiems eksperimentams?...

Louis Vuitton  pavasaris/vasara 2015

Johnson Hartig  pavasaris/vasara 2015

UAB "Dana Trade"


TAPK MŪSŲ DRAUGU